Acasa || Programa || Responsabili || Download || Legaturi || Studenti
 

Teme RC  

CTI  ANUL IV -2015_16

Grupa 441A

Nr. crt. Nume I.T. Prenume  Tema Subtema  Doc 

1

ALECUȘAN

P.

Bogdan-Adrian

 

 

 doc

2

ARDELEAN

S.D.

Tudor

LINK/TR

Sliding W

 doc

3

AVRĂMESCU

M.

Marian Laurențiu

 

 

 doc

4

BRAN

C.

Andrei-Costin

TR

 UDP

  doc 

5

BUCULEI

D.R.

Theodor-Cristian

 

 

 doc

6

BUSURCĂ

N.

Adrian

 

 

 doc

7

CADÎR

E.

Eren

NET

IPV6

 doc

8

CHELU

N.N.

Marius-Florin

 

 

 doc

9

CHIRICA

C.

Teodor-Ionel

 

 

 doc

10

COSTOAE

N.

Eduard-Mihail

 

 

 doc

11

DIACONESCU

F.D.

Oana-Ramona

LINK

VPLS 

 doc

12

DOBRE

I.

Nicoleta

NET

ROUT 

 doc

13

DRAGOMIR

M.

Ana-Maria

 PHY

TVC

 doc

14

DUNĂ

L.

Robert-Dumitru

 CONG

DCCP 

 doc

15

DUNĂRENȚU

F.

Radu-Florin

 CONG

DCCP 

 doc

16

ECHIM

C.

Silviu-Claudiu

 STACK

VoIP 

 doc

17

FRÎNCU

C.

Robert-Ionuț

 STACK

BT 

 doc

18

FRONE

A.

Cătălin-Alexandru

 CONG

ECN 

 doc

19

GEABA

D.

Alin-Nicușor

STACK

BT 

 doc

20

GHEORGHIȘENCO

Al.

Radu

 

 

 doc

21

GHIȚĂ

E.

Andrei-Alexandru

 LINK

 CTRL

 doc

22

ILIE

N.

Marian-Daniel

 

 

doc 

23

JERCA

C.

Constantin

CONG

ECN 

 doc

24

MARIN

V.

Victor-Ionuț

 

 

 doc

25

MARINESCU

N.M.

Alexandru

 

 

 doc

26

MARINESCU

D.R.

Alexandru-Valentin

STACK

BT 

 doc

27

MIEILĂ

G.

Adrian-Mugurel

 

 

 doc

28

MIHAI

G.O.

Octavian

 

 

 doc

29

MIȚARU

M.

Alexandru Daniel

 

 

 doc

30

NECULAI

D.

Emanuel

 

 

 doc

31

NICHIFOR

P.T.

Ruxandra-Lorena

 NET

 IPV4

 doc

32

OLTEANU

M.

Alexandru-Stelian

 

 

 doc

33

PANTAZICĂ

C.L.

Alexandru

TR 

 UDP

 doc

34

POPA

V.

Sorin Marius

 SEC

 

 doc

35

PREDA

C.

Răzvan

STACK

VoIP 

 doc

36

RĂDUCANU

S.

Marilena

 NET

ADR

 doc

37

ROȘCA

J.

Mihai

 NET

PROT

 doc

38

SĂLĂJAN

S.M.

Alexandru

 

 

 doc

39

ȘERBAN

M.

Simona

 

 

 doc

40

SILVEANU

C.

Andrei

 LINK

FRAME 

 doc

41

SORESCU -MOREELS

C.S.

Raluca-Elena

 NET

PROT 

 doc

42

STOICA

N.

Marius-Laurențiu

 

 

 doc

43

STROESCU

S.

Ana-Raluca

 PHY

TVC

 doc

44

SUBA

A.I.

Hunor - Antonio

 

 

 doc

45

ȚIPȚER

C.L.

Laurențiu Radu

 

 

 doc

46

TRĂISTARU

M.

Indru-Theodor

 

 

 doc

47

TUDOR

C.D.

Ioana

 SEC

LogMeIn 

 doc

48

UNGUREANU

G.

Bogdan Florian

 

 

doc

49

VASILE

P.

Alin-Florentin

NET

ADH

doc

50

VICĂ

M.

Daniel-Cătălin

 

 

doc

Grupa 442A

Nr. crt. Nume I.T. Prenume  Tema Subtema  Doc 

1

ANDREI

I.

Emanuel-Vlad

 PHY

BB ARH

 doc

2

BĂRBĂRIE

E.

Rodica-Elena

 

 

 doc

3

BUȘCĂ

C.D.

Tudor-Ștefan

 STACK-SDN

ARH 

  doc 

4

CHIROIU

M.

Emilia-Mihaela

 APP

WhatsApp 

 doc

5

CIOBANU

F.

Cristian-Gabriel

 

 

 doc

6

CODREANU

H.G.

Radu-Adrian

 LINK

SLIP-PPP 

 doc

7

COJOCARIU

I.

Andrei-Cezar

 

 

 doc

8

DINICĂ

I.Al.

Mihai-Andrei

 STACK-SDN

VXLAN 

 doc

9

DOBRE

I.

Alina-Alexandra

 

 

 doc

10

DUMITRU

M.

Cosmin-Andrei

 PHY NFC

FRAME 

 doc

11

FRÎNCU

V.

Ioana - Alexandra

STACK IoT

ARH 

 doc

12

GHEORGHE

N.

Alin-Valentin

LINK

HDLC 

 doc

13

GHIONEA

M.

Mihai

 

 

 doc

14

GULIMAN

N.

George-Cătălin

 

 

 doc

15

ILIE

I.

Ionuț-Bogdan

 PHY

xDSL/SNMP 

 doc

16

ION

M.

Mihai Tudor

 

 

 doc

17

IONESCU

E.

Liviu-Ciprian

 

 

 doc

18

IORDACHE

A.

Cătălin-Ionuț

 

 

 doc

19

IORGA

C.

Florin-Alin

 

 

 doc

20

LECA

A.

Ionuț Gabriel

 CONG

RED 

 doc

21

MALAI

M.Ș.

Bogdan-Gabriel

 

 

 doc

22

MOȘTEANU

C.

Constantin - Cosmin

 

 

 doc

23

NICOLAE

F.

Cătălin-Ionuț

 

 

 doc

24

NIGAI

Gh.

Dan-Cristian

PHY

802.11ac

 doc

25

PALAGĂ

N.

Cosmin

 

 

 doc

26

PETRE

I.

Marian

 NET

EIGRP 

 doc

27

PIETRARIU

E.

Cosmin-Gabriel

PHY

xDSL/SNMP 

 doc

28

POPESCU

S.

Alexandru-Mihai

 

 

 doc

29

SANDU

I.

Cristina-Maria

 

 

 doc

30

SANDU

Al.

Laurențiu-Ionuț

 TR

PROT

 doc

31

SĂVOIU

Gh.

Andrei-Marian

 

 

 doc

32

SLAVICI

Șt.M.

Mihai

 

 

 doc

33

STERIE

N.

Daniel

 TCP/IP

 ARH

 doc

34

TEODORESCU

I.

Daniel Valentin

 

 

 doc

35

TOADER

E.

Lucian-Alexandru

STACK-SDN

OpenFlow 

 doc

36

ȚUNDREA

V.

Alexandru Mihai

 

 

 doc

37

UNGUREANU

D.

Cătălin

 

 

 doc

38

UNGUREANU

C.C.

Teodora-Giorgiana

 

 

 doc

39

VĂLEANU

P.D.

Andrei - Gabriel

PHY

BB TECH 

 doc

40

VÎRLAN

M.

Simona Iulia

STACK IoT

PROT

 doc

41

VLAD

C.

Matei-Alexandru

 

 

 doc

Grupa 443A 

Nr. crt. Nume I.T. Prenume  Tema Subtema  Doc 

1

AGAPE

A.M.

Alexandra

 

 

 doc

2

ANDREESCU

F.V.

Victor-Cristian

 

 

 doc

3

ANGELESCU

M.

Raluca-Andreea

 

 

 doc

4

ANGHEL

F.

Răzvan-Andrei

LINK

WLAN 

 doc

5

BARBU

N.

Nicolae-Cătălin

   

 doc

6

BARDĂ

V.

Alexandru-Mihai

LINK

VPLS 

 doc

7

BUCHERU

L.

Bogdan-Cosmin

 

 

 doc

8

BULGARU

T.

Andrei

 

 

 doc

9

CALOTĂ

C.

Beniamin-Natanael

 

 

 doc

10

CHIREȚU

N.

Teodor-Nicolae

 PHHY

LTE 

 doc

11

CIOROBEA

F.G.

Cristian-Alexandru

 

 

 doc

12

COJOCARU

C.

Aurelian

 

 

 doc

13

CRISTEA

R.

Andrei

 

 

 doc

14

FRÎNCU

V.

Andrei

 

 

 doc

15

GEORGESCU

E.

Alexandru-Lucian

 

 

 doc

16

ION

T.

Alexandru

 

 

 doc

17

IONESCU

D.

Laurențiu-Florin

NET

BGP 

 doc

18

IONESCU-NICULESCU

C.

Ana-Ioana

 MAC

CLASS 

 doc

19

IONIȚĂ

S.

Vlad Cristian

NET

BGP 

 doc

20

IOSIF

D.D.

George-Mădălin

 

 

 doc

21

ISPAS

V.

Ștefan

 

 

 doc

22

LAMBĂ

M.

Andrei

 

 

 doc

23

LASCU

D.

Ionuț-Viorel

NET

BGP 

 doc

24

MARCU

M.

Dragoș-Alexandru

PHY

LTE 

 doc

25

MARCU

G.C.

Ioana-Cătălina

 

 

 doc

26

MARIN

Al.

Andrei-Mihai

NET

EIGRP 

 doc

27

MATEI

P.

Ioan-Tiberiu

MAC

WIFI 

 doc

28

NEAGU

I.

Viorel-Samuel

 

 

 doc

29

NECHIFOR

R.G.

Cosmin-Adrian

 

 

 doc

30

PAVEL

M.

Mihai-Alexandru

 MAC

ACC AL 

 doc

31

PETRE

M.F.

Mihai-Cătălin

MAC

ADR

 doc

32

PETRESCU

G.C.

George-Alexandru

NET

BGP 

 doc

33

PETRESCU

D.I.

Maria

NET

MPLS 

 doc

34

PETRESCU

D.

Theodor-Eduard

 

 

 doc

35

PIREA

I.

Radu Nicolae

 

 

 doc

36

POPA

I.

George-Octavian

 PHY NFC

ARH 

 doc

37

POROȘANU

D.

Ovidiu

 

 

 doc

38

PRICHINDEL

C.

Ovidiu-Mihai

 NET

EAQRS 

 doc

39

RADU

S.

Viorel-Flaviu

 

 

 doc

40

SANDU

A.

Marian Nicolae

 

 

 doc

41

SĂNDULEAC

Șt.

Cristian-Nicușor

 NET

EAQRS 

 doc

42

SAVA

A.

Alexandru-Nicolae

MAC

ACC PR/CD

 doc

43

SIMION

A.

Iulian

 

 

 doc

44

SINGUREANU

L.

Liviu-Cristian

NET

BGP 

 doc

45

STOICA

M.

Alexandru-Sebastian

 NET

MPLS 

 doc

46

STOICAN

I.

Ion

 

 

 doc

47

SUSANU

G.M.

Cristian-Daniel

 

 

 doc

48

TUDOR

V.

Gabriel

 

 

 doc

49

TUDOR

M.

Ștefan-Eugen

 MAC

 CA

 doc

                              Examen ian-feb 2016


Acasa || Programa || Responsabili || Download || Legaturi || Studenti

 
 

Universitatea Politehnica Bucuresti
Facultatea de Electronica si Telecomunicatii
Catedra de Electronica Aplicata si Ingineria Informatiei