T

Acasa || Programa || Responsabili || Download || Legaturi || Studenti

 

Domeniu                 CTI

Specializarea           INF

ANUL                    III (2015-16)

SEM                       II

Teme SO                 

Grupa 431A

Nr. Crt Nume Cap Tema Doc Obs
1 AVRAM V. Tiberiu - Andrei        
2 BĂLAȘA S.G. Andrei-Sorin        
3 BERCU A. Petre-Gabriel        
4 BOLOCAN Gh. Ciprian-Dumitru        
5 BONCIU D. Mihaela        
6 CĂLIN Al. Horia-Alexandru        
7 CIOCÎRDEL C. Flavius-Bogdan        
8 CÎRLIGEA I. Diana-Florentina        
9 CÎRLOGEA A.C. Cezar-Florin        
10 CRISTACHE E. Alexandru-Valentin        
11 CRISTACHE I. Cristian-Ionuț        
12 DRAGOMIR N. Liliana-Mihaela        
13 DUCULESCU V. Mihail-Marius        
14 DUMITRU T. Radu-David        
15 ICHIM Gheorghe        
16 MICOIU D. Andreea-Cristina        
17 MIHĂILĂ Gh. Alexandru-Constantin        
18 MITROI G. Virgil-Mihai        
19 NICA Gh. Georgian-Valentin        
20 NICULESCU M. Ruxandra Virginia        
21 RĂNGHIUC O. Georgiana        
22 ȘERBAN Gh. Adrian-George        
23 ȘERBU Gh. Georgiana-Andreea        
24 SILION M. Cristina-Ionela-Georgiana        
25 STANA Gh. Natanaela-Felicia        
26 STANCANA I. Mihail-Cristian        
27 TERTIȘCU D. Andrei-Vlăduț        
28 TULHINĂ V. Adrian-Georgian        
29 VINTILĂ T.F. Andrei        
30 VRÎNCEANU Gh. Laurențiu        

Grupa 432A

Nr. Crt Nume Cap Tema Doc Obs
1 BĂLAN D. Georgiana-Ancuța        
2 BOLBA D. Tiberiu-Valentin        
3 BRAD I. Mihai        
4 BUMB C. Alexandru-Tudor        
5 CHIORESCU I. Ștefan-Alexandru        
6 COMAN G. Mihai        
7 CONSTANTIN A. Teodora        
8 DECU C. Emilian-Petre-Cristian        
9 DUMITRU E.S. Vlad-Andrei        
10 ENACHE C. Ștefan-Silviu        
11 GĂINĂ C.L. Elena-Daniela        
12 GUȘĂ Gh.A. Nicolae-Robert        
13 IANCU C. Andrei-Dănuț        
14 IONAȘCU M.S. Răzvan-Sorinel        
15 IONIȚĂ D. Gabriel        
16 ISTUDOR N. Laurențiu-Cosmin        
17 MĂLIN I. Ștefan        
18 MORARU F. Constantin        
19 NEAGU V. Cosmin-Teodor        
20 NICULAE Al.E. Alexandru        
21 PAPA M.L. Iulia-Ioana        
22 PESCĂRUȘ S. Cristian-Daniel        
23 PETRACHE C. Robert-Sorin        
24 POPA C. Anca-Mihaela        
25 POPA R. Bianca-Ioana        
26 RÎPEANU I. Andrei        
27 SĂFTOIU Șt. Bianca        
28 UCEANU D.D. Nicoleta        
29 ZAHARIA D. Radu        

Grupa 433A 

Nr. Crt Nume Cap Tema Doc Obs
1 ARCAN M. Alexandru Constantin        
2 BILȚIU V.V. Alexandru        
3 BODOR C. Stelian        
4 DIACONU M. Bogdan-Alexandru        
5 DIMA C. Florin-Alin        
6 DOJA A. Andrei        
7 DRĂGHICI A. RĂZVAN        
8 EFTIMIE Gh. Vlad-Mihai        
9 FLOAREA C. Florin-Adrian        
10 FUDULU A. Andrei-Lucian        
11 ION O.F. Alexandru-Mihai        
12 LASCU I. Cristian-Ștefan        
13 MĂGUREANU M. Ana-Irina        
14 MĂNĂILĂ Gh. Dragoș Ștefăniță        
15 MĂRĂCINEANU I.L. Liana-Roxana        
16 MOLDOVAN M.V. Mihnea-Andrei        
17 MOLDOVEANU I. Cătălin-Marian        
18 NEAGU A. Mircea-Paul        
19 NICOLAE I. Andrei        
20 PÎRVULESCU D. Marta-Cornelia        
21 RISTEA C. Răzvan-Ionuț        
22 ROȘCA C. Marius        
23 RUGHINOV C. Dragoș-Eugen        
24 SANDU Bogdan-Sorin        
25 SANDU Gh.F. Andrei        
26 ȘERBAN R. Ștefan        
27 TĂNASI M. Sorina - Elena        
28 TÎRȘI C. Mihai Alexandru        
29 TRIFU L. Alexandru-Nicolae        
30 VOICU H. Marius-Harri        

Grupa 434Ab 

Nr. Crt Nume Cap Tema Doc Obs
1 ANDREI A. Alexandru        
2 ARNĂUTU Gh. Florin        
3 AUER-PANĂ W.S. Teodor-Nicolae        
4 CIUREA M. Andrei        
5 COSTEA I.V. Cosmin        
6 DIACONU P. Dorian-Ștefan        
7 DIMOFTE D. George-Cosmin        
8 DRAGOMIROIU Gh. Ștefan        
9 DRĂGUȘIN M. Mădălina-Diana        
10 DROSSU M. Florin-Ștefan        
11 FINTOIU I. Mihai-Cristian        
12 GEORGESCU M. Mihai-Cătălin        
13 IANCU S. Ilie-Cătălin        
14 ICLEANU T. Ionela-Maria        
15 NĂSTASE V. Victor-Gabriel        
16 POPA N. Bogdan-Andrei        
17 PREDA D. Marin        
18 RADU D.M. Călin-Ștefan        
19 RADU N. Adrian        
20 RADU Șt. Constantin        
21 RÎPANU C. Corneliu-Andrei        
22 STĂNCESCU C. Cristian-Gabriel        
23 STANCIU C. Radu Valentin        
24 STĂNCULESCU S. Adrian-Ionuț        
25 STROE P. Radu-Mihail        
26 TAIFAS I. Emil-Valentin        
27 TUDOR A.G. Alin        
28 UNGUREANU C. Vlad        
29 VASILIU C.P. Eduard-Mihai        
30 VELEANU S. Roxana-Cristina        

Constrangeri de editare teme

Exa 31 mai 2016

Exa 02 iunie 2016

Exa 09 iunie 2016

Exa 31 august 2016


Acasa || Programa || Responsabili || Download || Legaturi || Studenti

 
 

Universitatea Politehnica Bucuresti
Facultatea de Electronica si Telecomunicatii
Catedra de Electronica Aplicata si Ingineria Informatiei